Музей Бойової слави імені О.О. Головачова

За своїм профілем музей є військово- патріотичним.

Мета: Виховувати підростаюче покоління

на героїчному минулому нашого народу,

почуття патріотизму, шанувати подвиг людей,

які присвятили своє життя служінню

своєму народу.

Завдання: Формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, виховання громадських почуттів та свідомості, повагу до Конституції та законів України.

Історія музею

Музей засновано наказом від Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 від 05.05.1975 р. № 27 «Про заснування шкільного музею Бойової слави 23-ої гвардійської мотострілкової бригади імені О.О. Головачова   3-ї танкової армії» за участі ветеранів 23-ої гвардійської мотострілкової бригади, якою командував О.О.Головачов, вчителів школи та групи учнів гуртка «Пам'ять» .

З самого початку роботи музею його керівником була Берман Лариса Юхимівна.  За  час існування музею було проведено багато  роботи з оновлення музейних експонатів. Здійснювалась тісна співпраця з ветеранською організацією Фрунзенського району, члени якої стали частими гостями нашої школи та музею.

Інтерв’ю з ветераном війни

Зустріч з ветеранами

В 2010 році  музей отримує нагороду «За кращий зразковий музей Бойової Слави».

Кожного року 23 жовтня на базі музею  проводяться заходи, присвячені “Дню памяті з дня народження Олександра Олексійовича Головачова”

На даний час учасниками гуртка «Пам'ять» здійснюється пошукова робота з оновлення інформації та фактів біографії О.О. Головачова